Bogactwo natury

Konotoksyna zawarta w jadzie ślimaków morskich Conus – zainspirowała nas do stworzenia wyjątkowego kremu Miorelaxant Magic

Wszystko po to, by stworzyć pierwszy i jedyny taki kosmetyk na świecie, który możesz bezpiecznie stosować w domu.

2018

Nasza historia rozpoczyna się w roku 2018, kiedy Profesor Tomasz Ciach łączy nas wizją wykorzystania naturalnych toksyn w kosmetykach. Jako cztery kobiety nauki, postanawiamy wkroczyć na ścieżkę innowacji i zrealizować nasze marzenie – stworzenie przełomowego kosmetyku, który naprawdę działa, a nie jest tylko marketingową wydmuszką. Chciałyśmy stworzyć produkt zarówno dla siebie, ale także dla innych kobiet, które zasługują na najwyższej jakości pielęgnację, na którą zwykle w natłoku codziennych zajęć, nie mają czasu. 

2019 – 2023

W 2019 roku powstaje pomysł uzyskania metodami inżynierii genetycznej konotoksyny i wykorzystania jej jako składnika aktywnego nowej generacji kosmeceutyku. Rok później powstaje spółka Science4Beauty, która w 2020 roku dzięki dotacji unijnej pozyskanej ze środków NCBiR rozpoczyna realizację tego nowatorskiego projektu. W 2021 składamy nasze pierwsze zgłoszenia patentowe a w 2023 kończymy proces rejestracji kosmetyku i rozpoczynamy sprzedaż w klinikach medycyny estetycznej.