FAQ

Z jakimi kosmetykami mogę łączyć krem Miorelaxant Magic?

Polecamy używać naszego kremu w jednej rutynie pielęgnacyjnej z peelingami enzymatycznymi. Jeżeli używasz filtrów ochronnych przed promieniowaniem UVA i UVB dobrym pomysłem jest nałożenie kremu z filtrem na krem Miorelaxant Magic. 

Odradzamy łączenie  kremu z retinolem i kosmetykami z witaminą C i E w jednej rutynie pielęgnacyjnej.

Czy krem Miorelaxant Magic mogę stosować pod makijaż?

Oczywiście. Nasz kosmeceutyk sprawdzi się świetnie pod każdy makijaż, zarówno ten mocno kryjący, jak również pod krem BB czy CC.

Jak często mogę stosować krem Miorelaxant Magic?

Polecamy stosowanie kremu 2 razy dziennie. W przypadku skór mieszanych i tłustych, dobrym pomysłem może okazać się stosowanie produktu raz dziennie w zależności od warunków atmosferycznych.

Jak mogę przechowywać krem Miorelaxant Magic?

W temperaturze pokojowej, najlepiej poniżej 25 st C. Krem można przechowywać w warunkach wilgotnych, np. w łazience. Należy uważać na temperatury powyżej 40 st C.

Czy krem Miorelaxant Magic mogę stosować pod oczy?

Mamy dla Was świetną wiadomość: TAK! W Science4Beauty bardzo odpowiedzialnie podchodzimy do testowania naszych składników i wykonujemy dużo więcej badań niż wymaga proces rejestracji kosmetyku. Nasz aktywny składnik Miorelaxant Magic przetestowaliśmy pod kątem drażnienia rogówki i z pełną odpowiedzialnością możemy potwierdzić że jest bezpieczny!

Z jakimi zabiegami medycyny estetycznej mogę łączyć krem Miorelaxant Magic?

Ze wszystkimi :) Oczywiście prawidłowo wykonanymi. Skład naszego kremu wspiera zabiegi medycyny estetycznej - szczególnie wzmacnia i wydłuża efekt toksyny botulinowej. Jest także bezpieczny w trakcie laseroterapii, nasz składnik przebadaliśmy pod kątem fotouczulania.

Czy krem Miorelaxant Magic mogę stosować w ciąży lub podczas karmienia piersią?

W związku z tym, że brakuje badań z udziałem kobiet w ciąży i karmiących, radzimy poczekać ze stosowaniem kremu Miorelaxant Magic do okresu po ciąży i karmieniu piersią.

Jaką datę ważności ma mój Miorelaxant Magic?

Stabilność naszego kosmeceutyku gwarantujemy przez  24 miesiące od daty produkcji (nie od daty otwarcia). Datę produkcji, jak również termin ważności sprawdzisz na spodzie opakowania zewnętrznego. 

W Science4Beauty zadbaliśmy o to, by przetestować aktywność naszego kluczowego składnika - konotoksyny i możemy zapewnić, że nasz peptyd jest stabilny w kremie przez cały okres prawidłowego przechowywania.

Czuję lekkie mrowienie i uczucie ciepła po nałożeniu kremu. Czy to normalne?

Aktywne składniki takie jak nasza konotoksyna oraz argirelina mogą powodować uczucie mrowienia u niektórych osób, szczególnie przy zastosowaniu kremu po raz pierwszy. Uczucie powinno ustąpić i przy następnej aplikacji powinno być delikatniejsze lub całkowicie ustąpić. Jeżeli nie widzisz podrażnień na skórze, rekomendujemy stosowanie produktu. Mrowienie to znak, że Twoja skóra reaguje na aktywne składniki:)